• Máte nějaký zajímavý nápad, poznatek, či návrhy na zlepšení?
  • Rádi byste mi napsali zpětnou vazbu?

Napište mi pomocí tohoto formuláře a já se Vám ozvu :)

O prodávajícím

OSVČ, Jan Kolář, Kundratická, 4596, Chomutov, 43004. IČ: 10862269

Proces objednání a dodání

Uzávěrka objednávek za aktuální týden je v sobotu v 7:00 ráno. Objednávky poslané po tomto čase budou zpracovávány až v dalším týdnu. Objednávky standardně doručuji vždy v pondělí odpoledne, ale není problém se domluvit na dodání v jiný termín.

O prodeji

Předávání probíhá vždy osobně buď v Chomutově, nebo za příplatek 100Kč (Objednávky nad 500Kč jsou s dovozem zdarma) do okolních měst (Most, Žatec, Litvínov, Klášterec nad Ohří, Kadaň).
Platbu upřednostňuji hotově.

Můžete mne také kontaktovat přímo na emailu prodej@muj-rymovnik.cz


Často kladené otázky

  • Kde rýmovník pěstujete? Rýmovník pěstuji v jednom z panelákových pokojů. Mám pár květináčů a truhlíků. 
  • Kde výrobky vyrábíte? Vyrábím je v domácí kuchyni, kde se běžně vaří. Je to kuchyň jako každá jiná, pravidelně udržovaná. V domácnosti nejsou žádná zvířata, takže nemusíte mít obavy o případné nečistoty či alergeny. A tím, že sám jsem alergický na prach a srst, je pro mne osobně čistota na prvním místě.
  • Kdy mohu očekávat svoji objednávku? Všechny objednávky doručuji standardně v pondělí odpoledne. Pokud jste objednávku zadali později, než v sobotu v 7:00 ráno, potom bude objednávka doručena o týden později. Je to z toho důvodu, protože vše vyrábím na zakázku, aby bylo vše co nejčerstvější a vydrželo Vám co nejdéle. 

  • Jsou produkty nějak homologované nebo certifikované? Ne, na produkty není žádná certifikace ani osvědčení. Vyrábím vše doma, v čistém a pravidelně dezinfikovaném prostředí kuchyně, podle upravených receptů z internetu (protože ne vždy jsou bohužel takové, aby rýmovník měl ten správný efekt), případně podle vlastních zkušeností.
  • Jsou produkty v BIO kvalitě? Produkty bohužel nejsou v BIO kvalitě, jinak by musela být cena podstatně vyšší a už by se to zkrátka nevyplatilo. Jediné, co je 100% BIO jsou samotné rostlinky, na které je jako hnojivo použita přírodní rašelina a zalévány jsou horskou dešťovou vodou.  
  • Vkládáte do toho nějaké vlastní prostředky? Jistěže ano. V dnešní době není nic zadarmo. Ať už to jsou nákupy ingrediencí, shánění obalů, poštovné a spotřeba elektriky, vody, která je také potřeba, případně dovezení výrobku k Vám do města. Nakonec i provoz tohoto eshopu není zrovna levná záležitost. Ale jak jsem psal, dělám to především proto, že mě to baví. A to je hlavní :)
  • Mohu se z produktů nakazit Covidem? To určitě ne :) Tato nemoc se nešíří nepřímým kontaktem, a při předání velmi dbám na dodržování těchto opatření. Všechny nádoby jsou také samozřejmě před použitím sterilizovány a ingredience důkladně umývány.