Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Co se chystá

20.11.2020

Dnes konečně dorazily lahvičky s nosními spreji a mohu se tak pustit do výroby nosních sprejů z rýmovníku. Na samotném obsahu už sice nějaký ten pátek pracuji, ale ještě to chce trochu doladění pro ten pocit sprejové aplikace.

Také dorazila nová várka vosku, barviv a skleniček, takže se o víkendu konečně mohu pustit do výroby dalších svíček s dalšími barevnými kombinacemi. Možná vyzkouším i mix barev, co to udělá. Každopádně už je jisté, že svíčka ve skleničce bude o trochu větší a díky právě té skleničce to bohužel vedne i její cenu. Ale věřím že o to lépe bude vypadat, než samostatná a navíc bude praktičtější, protože nebude potřeba žádná podmiska. Jsem také zvědavý, jak bude dlouho hořet.

Mimo jiné ještě pracuji na různých balíčkách / kolekcích, kde bude od každého produktu něco a budu se to snažit namixovat tak, aby to pro zájemce bylo co nejvýhodnější. Myslím, že se to teď před Vánoci bude hodit.

Pokud se vše povede, v neděli večer sem umístím všechny svíčky, a doufám že se mi povede vymyslet i nějaké ty kolekce.