Další milník

21.05.2021

Už od založení projektu jsem přemýšlel, jak celý koncept Rýmovníku uchopit. Měl jsem několik možností a protože nápady i po necelém roce stále přicházejí a zájem o produkty stále je, tak jsem se rozhodl, že do toho půjdu naplno. Jsem člověk, který chce stále něco nového objevovat, posouvat se v životě dál a chopit se zajimavých příležitostí a možností. Založil jsem si tedy živnost, profil na portálu firmy.cz a nyní se opět mohu posouvat ve svém nápadu dál, přemýšlet o reklamě a lepší distribuci.

S tím také souvisí přidání nové kategorie "Recenze", kde si mohou návštěvníci přečíst recenze přímo z portálu Firmy.cz. Pevně věřím, že jen ty kladné :)

Mimo jiné jsem také dokončil vývoj nového produktu, který bude zanedlouho dostupný k prodeji. Ještě probíhá pilotní testování, nicméně podle posledních reakcí na něj si myslím, že je rozhodně na co se těšit :)

Momentálně také dokončuji vzhled letáčku, který bych chtěl lidem nabídnout. Nechci jej vhazovat přímo do poštovních schránek, ale nechám je venku a koho zaujme, ten si jej může vzít.

Co se týče zahrádky, ta se po zimě opět dala do růstu. Zajišťuji další truhlíky pro nové sazeničky, které jsou připraveny k zasazení, zeminu a přírodní vodu na zelévání. Lístků bude tentokrát dostatek a snad se nestane to, co posledně, že jsem neměl z čeho vyrábět...