Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Deluxe sirupy

14.11.2021

S dalším měsícem přichází opět novinka a jako vždy, mám z ní osobně ohromnou radost. Tedy, ne že bych u ostatních neměl, ale je příjemné do své nabídky přidávat právě takovéhle produkty, které jsou zase něčím vyjímečné.

Abych ale přešel hned k věci, o co se jedná. V aktuální nabídce mám mnoho druhý příchutí sirupů a také je možnost si zvoli, jestli byste raději obyčejný krystal, anebo třtinový. Snažil jsem se přijít ještě s něčím dalším, ale dlouho mne nic nepadalo. Až donedávna, když jsem v místním supermarketu procházel mezu regály s džusy. 100%. Jak je to vůbec možné udělat? Opravdu je v tom džusu čistě jen ovoce? Samozřejmě, že není. Ala nepadlo mne vyzkoušet, jak by asi mohl vypadat takový 100% sirup. 100% samozřejmě v uvozovkách, protože sirup v základu neobsahuje pouze čistou ovocnou složku, ale také cukr a v mém případě i rýmovník.

Otázka ale byla, jak vymyslet louhování lístků rýmovníku. Udělal jsem pár pokusů s pomeranči, a většina z nich skončila buď v odpadu dřezu nebo jako nepovedená ovocná bomba k snídani. Ale nakonec se přeci jen poštěstilo a vznikla verze, která skutečně u mě nemá obdoby.

Tato verze, jako jedná z těch všech, které nabízím, obsahuje v základu pouze ovocnou složku a nic víc. Samozřejmě obsahuje ještě cukr a rýmovník. Nicméně dalo by se říci, že se jedná o takový džusový sirup. Chutově perfektní pro milovníky pomerančů a labužníky něčeho unikátního, co opět nikde jinde nenajdete. 

Prozatím se mi povedlo vytvořit pomerančovou verzi, ale věřím, že do budoucna přibudou další příchutě, stejně jako tomu je u ostatních sirupů.

Co mne trochu mrzí je cena, která musí být oproti ostatním sirupům o pár korun vyšší, protože přeci jen takové množství ovoce je zkrátka dražší a z něčeho provoz tohoto eshopu musím platit... :D