Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Externí zahrádky

30.12.2020

Napadlo mě vyzkoušet, jestli se uchytí myšlenka, které mne napadla během dovolené mezi Vánočními svátky. Přemýšlel jsem, jak vyřešit problém s místem. Zájem je totiž větší, než jsem čekal, a na pěstování takového množství rostlinek u mě doma v bytě nemám bohužel tolik prostoru. Ještě mám v záloze jednu alternativu, nicméně jako první bych rád vyzkoušel právě tento způsob "Externího" pěstování. A myslím, že výhody to bude mít na obou stranách - já ušetřím místo a zároveň si pěstitel si trochu přivydělá. A protože starat se o rýmovník není nějak složité ani náročné na čas, myslím, že je to celkem dobrý nápad.

Navrhnul jsem strategii a jako nejvýhodnější mi přišla varianta odkupu 0,5Kč ze jeden lístek. Což si myslím, že je docela slušná cena, která navíc nijak neovliví výslednou cenu produktu. Podmínkou ale zůstává, že lístky musí být vypěstovány z daných řízků, které dám k dispozici a ve speciální hlíně právě proto, aby produkty vyráběné z lístků byly stále tak kvalitní, jako když je pěstuji u sebe doma.

31.5.2021 - Pro nezájem jsem zatím externí zahrádky pozastavil.