Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Úprava logistiky

31.05.2021

Je to až neuvěřitelné, ale domácí zahrádka čítá už neuvěřitelných 200 sazeniček. Všechny sazeničky mám rozdělené do 3 kategorií - Hlavní zahrádka, jednotlivé truhlíky a jednotlivé odnože, které jsou v kelímcích s vodou a čekají na zakořenění. Už je toho opravdu hodně a jen když rostlinky zastřihuji, line se po bytě krásná vůně. 

Vzhledem k rozmanitosti objednávek jsem byl nucen trochu poupravit logistiku celého tohoto konceptu. Z několika možných variant jsem vybral způsob týdenního plánování, který se mi zdál jako nejvhodnější vzhledem k tomu, že musím ještě stíhat vlastní hlavní práci. 

Výsledkem je tedy to, že během týdne, až do soboty 7:00 ráno, shromažďuji všechny objednávky, které pak o víkendu zpracovávám a v pondělí doručuji. Pokud někdo zadá objednávku po uzávěrce, bude mu zboží doručeno až o týden později. Anebo se lze domluvit individuálně. 

Je totiž fakt, že celý proces - od plánování, přes objednávky, přípravu, výrobu až po výsledné doručení, musí být v nějakém cyklu, abych mohl efektivně plánovat nákup obalů, čerstvých ingrediencí a hlavně připravit co nejčerstvější základ ze samotného rýmovníku. 

Snad to nebude tak velká překážka pro zákazníky, a doufám, že tento koncept bude akceptovatelný :)