Mýdlo z rýmovníku

Mýdlo s vůní rýmovníku a originálním lístečkem uvnitř.

Vhodné na mytí rukou, nebo jako vonný prvek do auta či šatní skříně.

Rozměry: 8,5 x 5,5 x 2,7 cm

Hmotnost: 90g (tolerance +- 5g)

Barevné provedení: Zeleno-bílá

Mýdlo je dodáváno v dárkové krabičce

TIP: Můžete také objednávat levnější variantu kulaté mýdlo s ornamenty, které je menší.

Produktovou specifikaci použité mýdlové hmoty mohu poskytnout na požádání.

75,00 Kč

Příběh

Dlouho jsem přemýšlel, co ještě z rýmovníku vyrobit, jaké produkty by se daly dělat. Jednoho večera, když jsme se s (dnes již bývalou) přítelkyní dívali na televizi, běžela tam reklama na nějaké tekuté mýdlo. Už si přesně nevzpomínám na jaké, ale to není podstatné. Důležité je, že se mi v tu chvíli zmínila, že je zajímavé, kolik toho holky používají, jaké všechny mýdla, masti, krémy, šampony, a přitom nám, chlapům, stačí jedna tuba na všechno. A přitom si povzdechla, že i když je na světě taková hromada různých produktů, je jejich podstata vždy stejná. V tu chvíli mne napadlo udělat něco, co bude designově krásné, a zároveň i voňavé a účinné. Postupem času jsem došel k závěru, že nejuniverzálnější by bylo zkusit právě mýdlo. Požívají ho všichni a navíc v podstatě na "cokoliv". Pak to chtělo obrnit se trpělivostí u plotny při rozehřívání mýdlové hmoty. Žádné zbytečné chemikálie, přírodní rostlinka a tento průhledný klouzavý produkt se samotným lístečkem uvnitř byl na světě :)

První mýdla vypadala sice skvěle, ale pořád jsem si říkal, že to není ono. Stále tomu něco chybí, ale nevěděl jsem co. Jednou večer jsem nad tím zase přemýšlel, co by to mohlo ozvláštnit a pak to přišlo - co kdyby to mýdlo bylo ve tvaru lístečku? Lísteček v lístečku. Přišlo mi to naprosto impozantní a hned druhý den jsem začal shánět vhodné formy. A hle! Jakmile formy dorazily, byla tato mýdla na světě :)

Reference

Na to, jak je to mejdlíčko malé, tak je dost aromatické. Krásně myje, voní mám po něm hebkou pokožku a ani moc nepění. S tím lístečkem uvnitř to vypadá moc pěkně.

Olga K.

Chomutov

Jako jeden z prvních jsem měl možnost vyzkoušet prototyp mýdla. A musím říct, že naprostá pecka! Jako jediné mýdlo mi dokázalo odstranit zápach z nohou po celodenní práci. Naprostá spokojenost!

Tomáš M.

Chomutov