Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Nosní sprej z rýmovníku

Domácí nosní sprej z rýmovníku s přidanou vůní levandule. Bez chemických látek, čistě přírodní produkt.

Složení: Rýmovník, himalájská sůl, levandule voda.

Objem: 30ml

Použití: Při rýmě 3 až 4 krát denně. Preventivně stačí jednou denně.

Skladování: Skladujte v lednici. Nevystavujte přímému slunečnímu záření a vysokým teplotám. Nemrazit.

Upozornění: Nejedná se o léčivo. Výrobek není nějak certifikován a účinky se u každého mohou lišit.

Zpětný odkup: NE   Re-filling: ANO (30Kč)

Trvanlivost: Je velmi individuální. Postupem času zelená barva obsahu zhnědne. Způsobuje to rýmovník, který tím ztrácí svůj účinek. Pokud je obsah již hnědý bez zelené barvy, doporučuji již nepoužívat a nechat si lahvičku znovu naplnit (Re-filling), nebo koupit nový sprej.

50,00 Kč

Nosní sprej z rýmovníku - ztracený recept našich babiček

Člověk by se až divil, kolik "zázračných" receptů se postupem času úplně vytratilo z obecného vědění. Dnešní moderní doba přináší spoustu moderních řešení, nové metody, léky, postupy. Je toho tolik, že je někdy obtížné se v tom vyznat. Mnohdy máme tolik různých možností a produktů, že zapomínáme na ty základní, přírodní, které nás téměř nic nestojí a přesto dokáží celkem dobře pomoci.

Krásným příkladem je právě tento nosní sprej z rýmovníku. Základem jsou poctivě vylouhované lístky rýmovníku v solené vodě. Jako voňavý bonus ještě přidávám levanduli pro zjemnění štiplavého efektu, který způsobuje právě sůl. Celý 30ml obsah je uložen v malé praktické lahvičce s rozprašovačem pro nejlepší aplikaci přímo do nosu.

Stejně jako vynikající bábovka od naší babičky, tento produkt nemá žádnou homologaci ani certifikaci. Účinnost spreje je velmi individuální. Na někoho může působit více, na někoho méně. Nicméně kladných ohlasů je převážná většina.

Stejně tak trvanlivost je velice individuální. Může vydržet týden, klidně i 14 dnů. Pozná se to podle barvy obsahu. Čím je obsah hnědší, tím méně účinná složka rýmovníku je obsažena.

Samotný sprej není léčivo a určitě Vás nezbaví rýmy z nachlazení. Pomůže však uvolnit nos a snášet nemoc daleko lépe.

Reference

Jsem alergička a letní dny jsem si nedovedla představit bez drahých nosních sprejů od známých značek. Díky tomuto spreji už si to dovedu představit. Opravdu pomáha!

Eva V.

Chomutov

Moc jsem tomu nevěřil, ale hned po první aplikaci, jsem pocítil úlevu a lépe se dýchalo. Tím, že je to přírodní produkt bez chemie, se nebojím jej používat i vícekrát denně, než prodejce uvádí.

Richard Z.

Chomutov

Dva týdny jsem se nemohla zbavit rýmy. Pořád mi teklo z nosu a nemohla jsem pořádně dýchat. Jakmile jsem ale začla používat tento sprej, ulevilo se mi.

Veronika K.

Chomutov

Byla jsem hodně překvapená, jak mi tento produkt ulevil. Mohu jen doporučit :)

Alina P.

Chomutov

Kamarádka mi tento sprej půjčila na vyzkoušení a musím říct, že je to zázrak. Nikdy bych nečekala takový efekt od přírodního produktu.

Eleonora D.

Chomutov

Musím potvrdit, že tady pojem "Za málo peněz hodně muziky" skuečně platí. Objem 30ml je až moc, na to, jak je to účinné. V podstatě se to ani nedá celé spotřebovat. Doporučuji.

Petr S.

Chomutov