Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Sirup z rýmovníku Orange Deluxe

Pokud máte rádi pomarančové džusy, tak je tento sirup šitý na míru přímo Vám. Unikátní verze Deluxe nabízí nejvyšší možný poměr pomerančové šťávy, jaký jen sirup může mít - 63%. Zbytek je jen cukr a citron. Vše aromatizované čerstvými lísty rýmovníku.

Obsah: 500ml

Složení: Rýmovník, citron (11%), pomeranč (63%), cukr (26%).

Varianta se třtinovým cukrem*: +20Kč

Zpětný odkup: ANO

Spotřebovat ideálně co nejdříve, protože časem se vytrácí chuť a vůně. Já doporučuji při skladování mimo lednici (při pokojové teplotě) spotřebovat do 7 dnů, v lednici skladovat maximálně 3 týdny. Určitě nevystavovat přímému slunci, nemrazit, a uchovávat v teplotě od 3 do 8 °C.

* Chcete-li se odprostit od klasického bílého cukru, nabízím také variantu se třtinovým cukrem. V takovém případě to prosím napište do komentáře k objednávce a výslednou cenu upravím.

150,00 Kč

Reference

Mýj syn miluje chuť pomeranče a proto jsem vybrala právě tento. O webu jsem se dozvěděla od kamarádky, která už jeden sirup má a nemohla si jej vynachválit. Cena se mi zdála dost vysoká, ale nakonec jsem to přeci jen zkusila. A rozhodně toho nelituji :) Popřemýšlím ještě o tom Vánočním. Myslím, že jako dárek to bude dobrý nápad.

Zuzka T.

Chomutov

Tenhle sirup je úplně jiná liga. V životě jsem podobný neměla a určitě bych neměnila. Cena je trochu vyšší, ale získal jste si stálou zákaznici :)

Majda Z.

Chomutov