Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Rýmovník v květináči - Bílý

3 rostlinky rýmovníku v bílém květináči o průměru 13cm.

Tyto rostlinky v květináči jsou určené spíše jako dekorace. Je jim věnována zvláštní péče tak, aby listy byly co nejvíce zelené a aromatické a stonky (alespoň jeden z nich) co nejvíce rovné.

Na odpuzování hmyzu stačí jeden tento květináč do každé místnosti v bytě. Efekt nastane po několika dnech, kdy rýmovník postupně nenápadně obohatí vůní své okolí. Samozřejmě, pokud budeme mít v létě celý den otevřené okno na větrání, efekt se snižuje. Větrání se doporučuje intenzivně a jen na chvíli. Určitě doporučujeme nedávat rostlinku do blízkosti klimatizace.

Pokud si chcete tuto dekoraci zachovat co nejdéle a nechcete, aby se z bylinky stal plazivý zelený chuchel, zapíchněte do květináče špejle, po kterých se bude rýmovník pnout (případně jej o špejli zapřete/zahákněte, aby nespadl. Pak bude růst krásně rovně do výšky čímž jen podtrhne svůj dekorativní efekt. Takto se může pnout až do výšky 50cm.

Vysoký a řídký, nebo krátký a hustý?

Pokud chcete, aby se rýmovník spíše pnul a protahoval, umístěte jej na zastíněné místo, například do rohu místnosti naproti oknu. Pokud naopak chcete, aby byl malý a s hustými listy, umístěte jej naopak za okno na slunce.

50,00 Kč

Reference

Na web jsem se dostal přes inzertní portál, kde pán nabízel mimo sirupů i tyto sazeničky v květináči. Dceři se to náramně líbilo a přemluvila mne, abych jich hned pár vzal. Myslím, že je to pěkná dekorace

Martin P.

Most

Mám byt po rekonstrukci a bílou kuchyň. Dlouho jsem přemýšlela, jskou zvolit dekoraci, aby nebyla příliš nápadná a ani drahá. Zkrátka, nějakou drobnost. A tohle byla přesně volba pro mne. Mám ji v koutě kuchyňské linky u okna a je radost se na ní dívat.

Veronika V.

Chomutov

Už pár měsíců jsem chtěla nějakou bylinu do bytu. Něco decentního, levného, nenáročného, co by i zavonělo a vypadalo pěkně. Byla jsem rozhodnuta pro rýmovník, ale co mají přátelé, mi přijde spíš jako na účelové domácí pěstování. Nic moc pěkného na pohled. Ale tohle byla vážně bomba. Na první pohled jsem myslela, že je to umělé, ale když jsem se prsty dotkla lístečků, byla krásně sítit vůně. 

Lenka P.

Chomutov