Rýmovník v květináči - Hnědý

3 rostlinky rýmovníku v hnědém květináči o průměru 13cm.

Tyto rostlinky v květináči jsou určené spíše jako dekorace. Je jim věnována zvláštní péče tak, aby listy byly co nejvíce zelené a aromatické a stonky (alespoň jeden z nich) co nejvíce rovné.

Na odpuzování hmyzu stačí jeden tento květináč do každé místnosti v bytě. Efekt nastane po několika dnech, kdy rýmovník postupně nenápadně obohatí vůní své okolí. Samozřejmě, pokud budeme mít v létě celý den otevřené okno na větrání, efekt se snižuje. Větrání se doporučuje intenzivně a jen na chvíli. Určitě doporučujeme nedávat rostlinku do blízkosti klimatizace.

Pokud si chcete tuto dekoraci zachovat co nejdéle a nechcete, aby se z bylinky stal plazivý zelený chuchel, zapíchněte do květináče špejle, po kterých se bude rýmovník pnout (případně jej o špejli zapřete/zahákněte, aby nespadl. Pak bude růst krásně rovně do výšky čímž jen podtrhne svůj dekorativní efekt. Takto se může pnout až do výšky 50cm.

Vysoký a řídký, nebo krátký a hustý?

Pokud chcete, aby se rýmovník spíše pnul a protahoval, umístěte jej na zastíněné místo, například do rohu místnosti naproti oknu. Pokud naopak chcete, aby byl malý a s hustými listy, umístěte jej naopak za okno na slunce.

50,00 Kč