Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Sirup z rýmovníku Inferno

Sirup pro opravdové fajnšmekry. Jemnou počáteční chuť medu záhy vystřídá pálivý odvar z chilli Jalapeňos, který trochu poštípe na jazyku.

Pálivost balancuje na vyvážené chuti medu tak, aby rýmovníkový ocásek byl stále cítit.

Pro ty, kteří milují pálivé a dopřávají si extra dávky silnějších chilli, nemusí být pálivost tak intenzivní. Naopak pro ty z nás, kteří pálivé nemají běžně v jídelníčku, je pálivost akorát.

Obsah: 500ml

Složení: Voda, rýmovník, cukr, Jalapeňos, med luční, citron.

Varianta se třtinovým cukrem*: +20Kč

Zpětný odkup: ANO

Spotřebovat ideálně co nejdříve, protože časem se vytrácí chuť a vůně. Já doporučuji při skladování mimo lednici (při pokojové teplotě) spotřebovat do 7 dnů, v lednici skladovat maximálně 3 týdny. Určitě nevystavovat přímému slunci, nemrazit, a uchovávat v teplotě od 3 do 8 °C.

* Chcete-li se odprostit od klasického bílého cukru, nabízím také variantu se třtinovým cukrem. V takovém případě to prosím napište do komentáře k objednávce a výslednou cenu upravím.

120,00 Kč

Reference

Pálivý sirup jsem ještě nikdy neměl, ale tohle nemá chybu! Určitě bych si ho dal do nějakého ješt ostřejšího panáka... 

Radek Z.

Klášterec nan Ohří

Fakt zajímavá chuť. Nejdřív je cítit sladký med a pak následuje ten ostrý "náraz" do jazyka, který je zakončený vůní rýmovníku.

Tomáš M.

Chomutov

Pálivej sirup? Co je to za bl... To je úžasný! Chutná to skvěle, dej sem celou flašku...

Vladimír E.

Chomutov