Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Sirup z rýmovníku Vánoční Deluxe

Tato speciální Vánoční edice sirupu z rýmovníku se zimním motivem krásně obohatí nejen vánoční výzdobu bytu, ale společně s nádechem přidané skořice a tradiční vůní mandarinky uspokojí každý mlsný jazýček.

Doporučuji přidat do horkého černého čaje, čímž se vůně krásně rozplyne po pokoji.

Verze Deluxe obsahuje maximální množství mandarinkové šťávy a rýmovník je extrahován přímo v ní. Proto je cena vyšší.

Objem: 500ml

Složení: Rýmovník, citron, mandarinka, cukr, skořice.

Varianta se třtinovým cukrem*: +20Kč

Zpětný odkup: ANO

Ozdoba se může u jednotlivých lahví lišit.

Spotřebovat ideálně co nejdříve, protože časem se vytrácí chuť a vůně. Já doporučuji při skladování mimo lednici (při pokojové teplotě) spotřebovat do 7 dnů, v lednici skladovat maximálně 3 týdny. Určitě nevystavovat přímému slunci, nemrazit, a uchovávat v teplotě od 3 do 8 °C.

* Chcete-li se odprostit od klasického bílého cukru, nabízím také variantu se třtinovým cukrem. V takovém případě to prosím napište do komentáře k objednávce a výslednou cenu upravím.

150,00 Kč

Reference

Každý rok přemýšlím, čím obdarovat své přátele. Přes známé jsem dostal tip na tuto stránku a po ochutnání tohoto Vánočního sirupu je volba jasná. Beru pro všechny!

Petr S.

Most

Tip jsem dostala od kamarádky a vzhledem k blížícím se svátkům jsem se rozhodla vyzkoušet tento sirup s vůní mandarinky a skořice. Je to neuvěřitelná kombikace, výborná chuť a krásná vůně.

Klára Z.

Kadaň

Nikdy by mě nenapadlo dávat do sirupu skořici. Sama je občas vyrábím a téhle kombinaci jsem moc nevěřila. Nicméně je to výborné! I přes menší usazeninu samotné skořice, která se v sirupu udělá na dně lahve, je to dokonalé. Jednoznačně doporučuji.

Klára E.

Most

Jakmile jsem ochutnala, bylo jasno. Konečně už nemusím přemýšlet, jaký dárek vybrat pro kamarádku. Každý rok si totiž dáváme nějaké dárečky a každý rok mne překvapí něčím originálním. Tentokrát to určitě budu já, která ji překvapí!

Lenka S.

Chomutov