Dárkové etikety

09.04.2021

Vybírání dárků není vždy jednoduchá záležitost. Kdo z vás nikdy na otázku "Co by sis přál?" neslyšel odpověď "Já nic nechci/nepotřebuji, já všechno mám"? Doufáte, že si druhý řekne, co by ho potěšilo, ale on to vlastně ani sám mnohdy neví... Nebo, lépe řečeno, to neví v ten moment, kdy se ho každý ptá, protože přece bude mít narozeniny, svátek, nebo protože přece budou Vánoce a podobně.

Položil jsem si tedy otázku, proč bych měl někomu darovat právě sirup? A proč právě tento? Ohledně samotného sirupu je jasné, že sladké má ráda naprostá většina lidí. Déle základní ingrediencí je rýmovník, což není příliš obvyklé a v kombinaci s ostatními chutěmi je originální.

Avšak i přesto jsem se rozhodl jít ještě dál a nabídnout možnost vytvoření etikety přímo k dané příležosti - k narozeninám, nebo svátku. Tato speciální veselá, barevná etiketa, na které může být i věnování, dodá samotnému sirupu další úroveň vyjímečnosti. 

A právě pro tyto situace mě napadlo vytvořit dárkové etikety na přání, v podstatě pro jakoukoliv příležitost. Pokud tedy bude mít někdo zájem, stačí se jen domluvit a já touto etiketou nahradím tu původní.