Mýdlo z rýmovníku s Ornamenty

Mýdlo se vzorem ornamentů s vůní rýmovníku a originálním lístečkem uvnitř.

Vhodné na mytí rukou, nebo jako vonný prvek do auta či do šatní skříně.

Rozměry:

  • Průměr: 5,5 cm; 
  • Výška: 1,5 cm

Hmotnost: 41g (tolerance +- 2g)

Barevné provedení: Zeleno-bílé

Mýdlo je dodáváno v celofánovém balíčku a může být umístěno do dárkové krabičky

TIP: Můžete také objednávat větší a více stylové mýdlo ve tvaru lístku.

Produktovou specifikaci použité mýdlové hmoty mohu poskytnout na požádání.

50,00 Kč

Příběh

Dlouho jsem přemýšlel, co ještě z rýmovníku vyrobit, jaké produkty by se daly dělat. Jednoho večera, když jsme se s (dnes již bývalou) přítelkyní dívali na televizi, běžela tam reklama na nějaké tekuté mýdlo. Už si přesně nevzpomínám na jaké, ale to není podstatné. Důležité je, že se mi v tu chvíli zmínila, že je zajímavé, kolik toho holky používají, jaké všechny mýdla, masti, krémy, šampony, a přitom nám, chlapům, stačí jedna tuba na všechno. A přitom si povzdechla, že i když je na světě taková hromada různých produktů, je jejich podstata vždy stejná. V tu chvíli mne napadlo udělat něco, co bude designově krásné, a zároveň i voňavé a účinné. Postupem času jsem došel k závěru, že nejuniverzálnější by bylo zkusit právě mýdlo. Požívají ho všichni a navíc v podstatě na "cokoliv". Pak to chtělo obrnit se trpělivostí u plotny při rozehřívání mýdlové hmoty. Žádné zbytečné chemikálie, přírodní rostlinka a tento průhledný klouzavý produkt se samotným lístečkem uvnitř byl na světě :)

Reference

Na to, jak je to mejdlíčko malé, tak je dost aromatické. Krásně myje, voní mám po něm hebkou pokožku a ani moc nepění. S tím lístečkem uvnitř to vypadá moc pěkně.

Olga K.

Chomutov

Jako jeden z prvních jsem měl možnost vyzkoušet prototyp mýdla. A musím říct, že naprostá pecka! Jako jediné mýdlo mi dokázalo odstranit zápach z nohou po celodenní práci. Naprostá spokojenost!

Tomáš M.

Chomutov