Objednávky na tomto eshopu již nelze dál vytvářet.  Eshop jsem přesunul do nového prostředí na adresu www.mujrymovnik.czlogo_small

Sirup z rýmovníku Exotic

Je libo trochu exotiky? Tak to musíte vyzkoušet jedinečnou příchuť s ananasem a kokosem. Zavřete oči a nechte se myšlenkami přenést na prosluněnou pláž s rozpáleným pískem a šumem mořského příboje. 

Tuto příchuť doporučuji přidávat do bílých jogurtů nebo tvarohů, či jen degustovat po malých dávkách ve frťanech. Rozhodně ale nedoporučuji přidávat do horkého čaje - chuť se může zkazit. 

Obsah: 500ml

Složení: Voda, rýmovník, citron, cukr, ananas, kokos.

Varianta se třtinovým cukrem*: +20Kč

Zpětný odkup: ANO

Spotřebovat ideálně co nejdříve, protože časem se vytrácí chuť a vůně. Já doporučuji při skladování mimo lednici (při pokojové teplotě) spotřebovat do 7 dnů, v lednici skladovat maximálně 3 týdny. Určitě nevystavovat přímému slunci, nemrazit, a uchovávat v teplotě od 3 do 8 °C.

* Chcete-li se odprostit od klasického bílého cukru, nabízím také variantu se třtinovým cukrem. V takovém případě to prosím napište do komentáře k objednávce a výslednou cenu upravím.

120,00 Kč

Reference

Letos jsem se na dovolenou k moři bohužel nedostala a když mi manžel pověděl, že existuje tento exotický sirup, nevěřila jsem. Ale zkusili jsme jeden objednat a je to famózní! Chuťově dominuje ananas a rýmovník spíše jen ovoní celou podstatu sirupu samotného. Určitě vyzkouším i další.

Erika S.

Málkov

Autora znám osobně a je to velmi příjemný, veselý člověk s dobrými nápady. A tenhle nápad byl skutečně výborný! Manželka ananas miluje a když si můžeme zpříjemnit večer posezením u vyhřátého krbu s frťany s tímto sirupem, a do když do nich dáme ještě trochu rumu a je to dokonalé!

Radim Z.

Chomutov

Sirup je skvělý, mám ráda kokos a v kombinaci s ananasem mi to připomíná chut Pina colady. Domluva byla rychlá, přišlo mi na mail kdy bude sirup hotový a pak jsme se domluvili na místě předání. Pán je velice ochotný a mohu jen doporučit!

Aneta T.

Chomutov